Yhteystiedot

Visit Pori

Matkailuneuvonta
Itäpuisto 7, 28100 Pori
+358 2 621 7900
info@visitpori.fi


1.9.2020 alkaen uudet aukioloajat:

  • ma klo 10-17
  • ti-to klo 10-16
  • pe klo 10-15


(Arkipyhien aattoina suljemme klo 15, viikonloppuisin suljettu).
 

Porin kaupungin matkailu- ja markkinointiyksikkö:
 

Anna Kyhä-Mantere
Yksikön päällikkö
p. +358 44 701 8496anna.kyha-mantere@visitpori.fi
Eija Joensuu
Tapahtuma-asiantuntija
p. +358 44 701 7911eija.joensuu@visitpori.fi
Maria Suomivirta
Matkailun asiantuntija
p. +358 44 701 7920maria.suomivirta@visitpori.fi
Tiina Lehtonen
Markkinointiasiantuntija
p. +358 44 701 1021tiina.lehtonen@visitpori.fi
Marjukka Heino
Matkailusuunnittelija
p. +358 44 701 7922marjukka.heino@visitpori.fi
Armi Mäkinen
Matkailusuunnittelija
Yksityismajoitusvastaava
p. +358 44 701 7903armi.makinen@visitpori.fi
Jonna Vainio
Matkailusuunnittelija
p. +358 44 701 7905jonna.vainio@visitpori.fi
Marika Virtanen
Viestintä- ja markkinointisuunnittelija
p. +358 44 701 9788marika.virtanen@pori.fi
Jenni Åman
Tapahtumasuunnittelija
p. +358 44 701 8244jenni.aman@pori.fi

 

Tiina Kudjoi
Tilakoordinaattori
p. +358 44 701 7913tiina.kudjoi@pori.fi
Toni Heinola
Tekniikkakoordinaattori
p. +358 44 701 7917toni.heinola@pori.fi